Jak przygotować się do seksu analnego?

person Wysłane przez: Anastazja list W: FunNight Na: comment Komentarz: 0 favorite Hit: 373

Jak przygotować się do seksu analnego?

 

Seks analny może wydawać się wydawać czymś wielkim. I jak każdy inny akt seksualny, jest to coś, na co powinieneś - a właściwie musisz - się przygotować. Jak więc przygotować się do seksu analnego? Przygotowanie do anala, jak wszystkie nowe rzeczy związane z seksem, wymaga przede wszystkim rozmowy i komunikacji z partnerem. 

 

Jeśli więc chcesz czuć się bezpiecznie, pewnie i wygodnie podczas pierwszego seksu analnego, przeczytaj ten artykuł! Pamiętaj, że te wskazówki są dla każdego, kto ma tyłek, uprawia seks z partnerem o dowolnej tożsamości płciowej - niezależnie od tego, czy ma penisa, czy planuje założyć pasek do penetracji.

 

Jak przygotować się do zabawy odbytem

 

Kształcić się

Seks analny może być zniechęcający, zwłaszcza jeśli zostałeś narażony na niekończące się dezinformacje i tabu na jego temat. Jedną z najważniejszych części czerpania przyjemności z tego doświadczenia jest uczenie się, czego się spodziewać. Poświęć trochę czasu na zbadanie dowolnego tematu, który może cię denerwować - czy to higieny, wrażeń czy aspektów psychologicznych.

 

Nie spiesz się, jeśli nie czujesz się gotowy

Porozmawiaj wcześniej ze swoim partnerem. Upewnij się, że ty i twój partner przedyskutowaliście seks analny przed jego wypróbowaniem. Zgoda jest kluczowa w każdej zabawie, a zaskoczenie partnera nowym doświadczeniem seksualnym nigdy nie jest dobrym pomysłem.

 

Omów i ustal swój poziom komfortu i zrób małe kroki. Nie musisz wywierać presji na siebie lub swojego partnera, aby zrobić coś, na co nie jesteście gotowi. Wiedza o tym, czego się spodziewać i czuć się komfortowo, pomoże wam obojgu mieć najprzyjemniejsze wrażenia.

 

Najpierw spróbuj sam

Masturbacja jest nie tylko niezwykle ważna dla zrozumienia swojego sromu i poczucia komfortu z różnymi doznaniami, ale może też to być naprawdę świetny sposób na przygotowanie się do seksu analnego. Zacznij od palcowania odbytu we własnym tempie. Używaj dużej ilości lubrykantu i powoli penetruj odbyt palcem, a dowiesz się, jakie to uczucie.

 

Kiedy czujesz się komfortowo i zabawa swoimi palcami sprawia ci przyjemność, możesz spróbować zabawy z czymś większym. Używanie małych zabawek to świetny sposób na przygotowanie się do seksu analnego. Na początek polecamy np. kulki analne. Mają różne rozmiary i są wygodne w użytkowaniu.

 

 

Zacznij od włożenia najmniejszego koralika i powoli wsuwaj więcej, tylko wtedy, gdy poczujesz się komfortowo. Zawsze używaj dużej ilości lubrykantu. Odbyt nie smaruje się naturalnie tak jak pochwa, więc potrzebuje pomocnej dłoni. Jeśli używasz silikonowych zabawek analnych, nie używaj smarów silikonowych. Używaj tylko lubrykantu na bazie wody z zabawkami silikonowymi, w przeciwnym razie mogą ulec uszkodzeniu.

 

Gdy już poczujesz się komfortowo z koralikami analnymi, spróbuj użyć małej zabawki do seksu analnego, takiej jak wibrujący korek analny czy dildo. Ponownie użyj dużej ilości lubrykantu i wkładaj zabawkę powoli i stopniowo dostosowując się do odczuć.

 

 

Dbaj o higienę

Wiele osób odstrasza potencjalny bałagan związanym z analem. Istnieją jednak na to sprawdzone sposoby, które pomogą uniknąć przykrych niespodzianek. Najlepszym i dającym największą pewność, że „będzie czysto”, jest lewatywa wykonana przed stosunkiem analnym. Pamiętajmy jednak, że każdy organizm jest inny i u każdego może wyglądać to inaczej – jednym przygotowanie może zająć 10 minut, a innym 30. Nie zniechęcajmy się jednak. Zarówno my jak i nasz partner musimy mieć też cały czas z tyłu głowy to, że jednak jest to zabawa z odbytem, a my jesteśmy tylko ludźmi. Co za tym idzie, nieważne jak dobrze jesteśmy „przygotowani”, zawsze coś się może wydarzyć i musimy być gotowi na odrobinę brudu.

Zaczynaj powoli

Niezależnie od tego, czy jest to prawdziwy penis Twojego partnera czy erotyczna zabawka, nie spiesz się! Penetracja musi być powolna i delikatna, aby Twój zwieracz przyzwyczaił się do rozmiaru przedmiotu, który się w nim znajduje. 

 

Pamiętaj, aby cały czas kontaktować się z parterem, mówić o swoich odczuciach i komunikować każdą nieprzyjemność czy swoją chęć!

Po zabawki erotyczne, które pozwolą Ci spełnić wszystkie fantazje seksualne, zapraszamy do FunNight.eu!

 

 

Komentarze

Brak komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password