Jakie dildo wybrać?

person Wysłane przez: Anastazja list W: FunNight Na: comment Komentarz: 0 favorite Hit: 218

Jakie dildo wybrać?

 

Rozmiar

Najważniejszą cechą, o której należy pomyśleć, jest rozmiar. Za mało i nie trafi w sedno. Za duży i możesz go nigdy nie używać. Jednym z łatwych sposobów oceny, jaki rozmiar dildo może Ci się spodobać, jest porównanie z penisem partnera lub zabawki, która działała dobrze w przeszłości. Jednakże, ponieważ nawet najbardziej podniecony penis staje się jędrniejszy i bardziej miękki podczas seksu, to tylko przybliżone oszacowanie. Innym sposobem uzyskania informacji jest wykonanie testu ogórka:

 

Wybierz się na wycieczkę do lokalnego sklepu z produktami rolnymi lub na podwórko, jeśli uprawiasz ogórki (lub, jeśli wolisz, cukinie).

Wybierz kilka ogórków o różnych rozmiarach, aby mieć kilka możliwości wyboru.

Jeśli Twój ogórek nie jest organiczny, dobrze jest go obrać lub dobrze umyć i przykryć prezerwatywą, żeby woski i pestycydy nie dostały się do Twojego ciała.

Możesz go lekko podgrzać w kuchence mikrofalowej, zwłaszcza jeśli był w lodówce.

Jeśli ogórek jest za duży, skróć go, aż będzie dobrze pasował. Możesz nawet wyrzeźbić go, aby uzyskać ładną krzywą punktu G lub głowę.

Po znalezieniu odpowiedniej szerokości i długości wyciągnij taśmę mierniczą. Zmierz długość, a następnie przetnij ogórek na pół, aby zmierzyć szerokość (średnicę). Zanotuj te wymiary.

 

Pamiętaj, że dopochwowe używanie ogórka jest w porządku, ale nie zalecamy go do zabaw analnych. Ponieważ nie ma podstawy, może wsunąć się do końca, zwłaszcza gdy jest pokryty lubrykantem.

 

Kształt

Zakrzywione wibratory dobrze sprawdzają się podczas zabawy z punktem G lub prostatą. Jeśli Twoja zabawka ma wypukłości, będzie wydawać się większa i może być zbyt duża do zabawy analnej.

 

Stworzony do pracy

Większość wibratorów jest wykonana z czterech różnych rodzajów materiałów: galaretki lub elastomeru, silikonu, miękkiej skóry, akrylu lub szkła. Każdy materiał ma swoje wady i zalety, więc im więcej wiesz o tym, czego szukasz, tym łatwiejszy będzie wybór.

 

Galaretka lub elastomer

Wibratory żelowe są niedrogie, co czyni je dobrym wyborem, jeśli nigdy wcześniej nie używałeś wibratorów lub nie masz pewności, jaki rozmiar wybrać. Elastomer różni się jakością i ceną.

 

Jednak wibratory z galaretką są trudne do czyszczenia, ponieważ często są dość porowate. Zdecydowanie zalecamy nałożenie na te zabawki prezerwatywy, nawet jeśli jesteś jedyną osobą, która ich używa. Dwie inne wady żelowych zabawek: mogą być zbyt elastyczne dla gustów niektórych osób, a materiał nie jest trwały zbyt długo. Kiedy są nowe, galaretki często pachną plastikiem, ale znika to tak samo, jak w przypadku np. nowej zasłony prysznicowej. 

 

Softskin 
Softskin (zwany również Cyberskin) to niezwykle realistyczny materiał, który jest niesamowity w odczuciu. Ma odpowiednią mieszankę jędrności i elastyczności i bardzo przypomina prawdziwego penisa.

 

Czyszczenie tego materiału może być nieco trudne. Jest naprawdę porowata, więc zdecydowanie zaleca się pokrycie go prezerwatywą. Po umyciu i wysuszeniu „miękka skóra” staje się lepka. Można sobie z tym poradzić na dwa sposoby. Możesz przechowywać swoje suche dildo z miękkiej skóry w plastikowej torbie lub czyścić je skrobią kukurydzianą.

 

Jeśli zdecydujesz się na skrobię kukurydzianą, najłatwiejszą metodą jest włożenie dildo i łyżkę skrobi kukurydzianej do papierowej torby i wstrząśnięcie nią. Po prostu spłucz skrobię przed użyciem, ponieważ pochłania ona smar i staje się ziarnista. I pamiętaj, aby nigdy nie używać talku w proszku, ponieważ jest on powiązany z rakiem jajnika.

 

Silikon

Wibratory wykonane z silikonu są zdecydowanie najpopularniejsze ze względu na elastyczność silikonu, możliwość szybkiego dostosowania się do temperatury ciała oraz zróżnicowanie cen. Te zabawki są również dostępne w różnych kształtach - od prostych, przyjemnych po zakrzywione, wyboiste i wibrujące.

 

Wszystkie nasze silikonowe dilda są wykonane z czystego silikonu, który jest nieporowaty i hipoalergiczny, można go czyścić i dezynfekować oraz jest dość trwały. Uważaj na mieszanki silikonu, które mogą nie być tej samej jakości. Nasze silikonowe zabawki będą trwać prawie wiecznie, chyba że powierzchnia zostanie przebita. Kiedy to się stanie, rozdarcie będzie się rozprzestrzeniać, aż zabawka się rozpadnie, a nigdy nie znaleźliśmy kleju, który mógłby ją naprawić. Upewnij się, że trzymasz swoje zabawki z dala od ostrych paznokci, krawędzi blatów i zwierząt domowych.

 

Mydło i woda świetnie sprawdzą się na silikonie. Jeśli chcesz przyspieszyć sprzątanie, możesz włożyć je do wrzącej wody na 3-5 minut, górny kosz zmywarki lub 10% roztwór wybielacza na 15 minut (później zmyć wybielacz). Należy pamiętać, że przecieranie alkoholem lub nadtlenkiem wodoru nie dezynfekuje zabawek.

 

Silikon występuje w wielu rozmiarach i kształtach. Niektóre z nich są po prostu gładkie. Inne, takie jak realistyczne wibratory, wyglądają bardziej jak penisy, podczas gdy jeszcze inne mają wypukłości dla dodatkowych przyjemności.

 

Idealne dla siebie dildo na pewno znajdziesz w naszym sklepie FunNight.eu. Oto kilka polecanych przez nas:

 

-       Dildo - King Cock 7" Cock With Balls Flesh - https://funnight.eu/wibrator-dildo/1852-king-cock-7-cock-with-balls-flesh-0603912350159.html

-       Dildo - King Cock 7" Cock With Balls Black - https://funnight.eu/wibrator-dildo/1851-king-cock-7-cock-with-balls-black-0603912350210.html

-       Dildo Mister B - Allen (Czarne) DC12 - https://funnight.eu/akcesoria/618-mister-b-allen-czarne-dc12-5420044212620.html

-       Dildo Mister B - Bart (Czarne) MB07 - https://funnight.eu/akcesoria/963-mister-b-bart-czarne-mb07-8718788030196.html

-       Elastyczne Dildo Z Funkcją Elektro. - Mystim Curving Curt E-Stim - https://funnight.eu/akcesoria/689-mystim-curving-curt-e-stim-4260152464501.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Brak komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password