Lubrykant to nasz przyjaciel!

person Wysłane przez: Anastazja list W: FunNight Na: comment Komentarz: 0 favorite Hit: 144

Lubrykant to nasz przyjaciel!

 

 

Sex jest wspaniały! A dzięki odpowiedniemu nawilżeniu i poślizgowi może być jeszcze lepszy!! „Lubrykant to taki wstydliwy temat” - mówi SELF Alyssa Dweck, adiunkt w klinice położnictwa w Mount Sinai School of Medicine i współautorka V is For Vagina. - Cieszę się, że tabu mówienia o tym nie jest tak silne jak kiedyś.

 

Tabu, do którego się odnosi, wynika z piętna, które czasami pojawia się przy używaniu lubrykantu. Prawda jest taka, że ​​nawet jeśli jesteś szalenie podekscytowana i masz ochotę na seks, lubrykant może Ci w tym tylko pomóc. Oto 10 powodów, dla których możesz swobodnie używać lubrykantu, kiedy tylko chcesz. Nie czekaj i sprawdź naszą bogatą ofertę żeli intymnych na funnight.eu!

 

1. Czasami twoje ciało nie spieszy się, aby dogonić twój nakręcony umysł.

„Naturalne nawilżenie kobiety jest często oznaką podniecenia, tak samo jak erekcja u mężczyzn” - mówi Dweck. „Podczas stymulacji seksualnej naczynia krwionośne rozszerzają się, więc większa ilość krwi dociera do okolic narządów płciowych” - mówi Dweck. Gorączka krwi powoduje, że różne gruczoły pochwy i komórki śluzowe wydzielają płyny, które sprawiają, że seks jest łatwiejszy i przyjemniejszy dla obu zaangażowanych osób.

 

Chodzi o to, że nawet gdy jesteś podniecony, czasami zajmuje trochę czasu, zanim twoje ciało dostanie się na ten sam poziom podniecenia, co twój umysł. To całkowicie normalne i nie ma w tym nic wstydliwego czy dziwnego. „To nie jest jak włącznik światła, który włącza się i wyłącza” - mówi Dweck. „Fizjologiczna natura pobudzenia oznacza, że ​​naturalne nawilżenie może zająć trochę czasu”. Dlatego gra wstępna jest często tak ważną częścią seksu - daje czas na rozgrzanie silnika.

 

2. Lubrykant może wprowadzać nowe, zachwycające uczucia podczas seksu.

 „Niektóre kobiety używają lubrykantu kupionego w sklepie, ponieważ mają problemy z suchością pochwy, ale wiele innych kobiet używa lubrykantu tylko po to, aby uzyskać nowe doznania podczas seksu” - mówi dr Sari Locker, pedagog seksualności na Columbia University i autorka książki The Complete Idiot's Guide to Amazing Sex, mówi SELF.

 

3. Może pomóc zrównoważyć niektóre problemy, które wpływają na naturalne nawilżenie.

Istnieje wiele powodów, dla których możesz czuć, że Twoja pochwa nie nawilża się wystarczająco. „Wiele kobiet ma duże pragnienie, ale nie wydziela tak dużo śluzu, jak by chciały, ze względu na cykl menstruacyjny, menopauzę lub leki” - mówi Locker. Pigułka może osłabić nawilżenie, ponieważ zmienia poziom estrogenu i hamuje owulację. „Kiedy nie masz owulacji, wydzielasz mniej śluzu szyjkowego”, mówi Dweck, dlatego menopauza i Twój cykl mogą również wpływać na nawilżenie. Zauważa również, że wiele leków przeciwalergicznych działa poprzez zwężenie naczyń krwionośnych, więc jest mniej niezbędnego przepływu krwi do narządów płciowych, który wpływa na to, jak jesteś mokra. Na szczęście użycie lubrykantu sprawia, że ​​jest to mniejszy problem.

 

4. Lubrykant może uwolnić twój umysł i pomoże skupić się na seksie.

Martwienie się, że twoja pochwa jest zbyt sucha, aby uprawiać dobry seks, z pewnością przyniesie odwrotny skutek. „Korzystanie z żelu kupionego w sklepie może pomóc złagodzić niepokój” - mówi Locker. „Dzięki dodatkowemu lubrykantowi możesz cieszyć się przyjemnością penetracji, a twój umysł będzie równie spokojny”. Poza tym, dodaje, twój partner będzie mniej zdenerwowany, że cię skrzywdzi, co na pewno będzie sprzyjać waszemu stosunkowi.

 

5. Może zmniejszyć bolesne tarcia, które stają na drodze tych wszystkich cudownych odczuć płynących z seksu. Nawet odrobina lubrykantu może wystarczyć, abyś zaczęła działać. Prawdopodobnie zauważysz, że gdy będziesz kontynuować, będziesz bardziej podniecana, a twoje ciało zajmie się resztą. „W rezultacie stosunek będzie wygodniejszy i przyjemniejszy” - mówi Dweck.

 

6. Używanie go może zmienić się w niesamowitą grę wstępną.

Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że lubrykant może poprawić twoje życie seksualne, nakładanie go przypomina zawieszenie nad ciałem napisu „Za chwilę będziemy się naprawdę dobrze bawić”. „Niektóre kobiety uważają, że smarowanie ich partnera lub partnerki może polepszyć ich zabawę seksualną” - mówi Dweck. Może to być dobry sposób na uczynienie gry wstępnej bardziej pomysłową, co może również wydłużyć tę część akcji. Win-win.

 

7. Żel może pomóc Ci dowiedzieć się, co lubisz podczas masturbacji.

Nie trzeba go używać tylko z inną osobą! Lubrykant może być świetnym rozwiązaniem do seksu solo. „Podczas masturbacji możesz pragnąć urozmaicenia, zwłaszcza jeśli jest to twoje jedyne wyjście seksualne” - mówi Locker. „Niektóre kobiety próbują rozgrzewających lub wywołujących mrowienie lubrykantów, a nawet próbują używać go z zabawkami erotycznymi w celu urozmaicenia masturbacji” - mówi. Zostań seksualnym naukowcem i eksperymentuj, ile dusza zapragnie.

 

8. Może sprawić, że seks analny będzie przyjemniejszym doświadczeniem.

Niezależnie od tego, czy rozważasz spróbowanie seksu analnego, czy już to zrobiłaś, ale chcesz spróbować jeszcze raz, lubrykant jest nieocenioną częścią sukcesu! „Odbyt nie smaruje się samoczynnie tak, jak pochwa. W przypadku każdej zabawy analnej lub seksu analnego smarowanie jest zalecane zarówno dla zwiększenia przyjemności, jak i bezpieczeństwa” - mówi Locker. Upewnij się tylko, że używasz odpowiedniego rodzaju lubrykantu do prezerwatyw, których używasz. „Każdy z produktów na bazie oleju może zniszczyć prezerwatywę, czyniąc ją mniej skuteczną w zapobieganiu ciąży i przenoszeniu chorób przenoszonych drogą płciową” - mówi Dweck. Korzystając z prezerwatyw, wybierz lubrykanty na bazie wody. Odmiany silikonu również mogą załatwić sprawę, chociaż wbrew intuicji nie należy używać tych z silikonowymi zabawkami erotycznymi, ponieważ mogą je potencjalnie uszkodzić.

 

9. Istnieją lubrykanty, których możesz użyć, nawet jeśli masz wrażliwą pochwę.

Niektóre lubrykanty zawierają składniki, które mogą powodować reakcje alergiczne lub nadwrażliwość u niektórych osób. „Nie twierdzę, że te dodatki są niebezpieczne lub szkodliwe dla wszystkich, ale niektóre kobiety wrażliwe mogą chcieć spróbować czegoś bardziej hipoalergicznego” - mówi Dweck. 

 

10. Twoja pochwa nie uzależni się od tego, obiecuję.

Możesz się martwić, że możesz w jakiś sposób „uzależnić się” od pomocnika, takiego jak lubrykant, i mieć trudność z dostatecznym włączeniem się lub uprawianiem bez niego wspaniałego seksu. Podobnie jak w przypadku wibratorów, to nieprawda! „Nie możesz przyzwyczaić się do lubrykantu, więc jeśli lubisz go używać , możesz czuć się komfortowo” - mówi Dweck. Pozwolenie na niesamowity czas w łóżku: przyznane.

Po zabawki erotyczne, które pozwolą Ci spełnić wszystkie fantazje seksualne, zapraszamy do FunNight.eu!

Komentarze

Brak komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password