Używanie lubrykantu jest całkowicie normalne!

person Wysłane przez: Anastazja Nowak list W: FunNight Na: comment Komentarz: 0 favorite Hit: 248

 

Używanie lubrykantu jest całkowicie normalne!

 

Jeśli chodzi o seks, bez względu na to, co lubisz, zwykle możesz kierować się zasadą: im bardziej mokro, tym lepiej. Ta logika działa, no cóż… płynnie, jeśli chodzi o lubrykanty, ponieważ dostajesz dokładnie więcej mokrego nawilżenia. 

 

A jeśli lubrykant kojarzy ci się tylko z suchością pochwy, to czas zmienić swoje myślenie. Zamiast tego pomyśl o mniejszym tarciu, gładszej skórze i lepszym seksie - bez względu na płeć, wiek czy etap życia.

 

W rzeczywistości, według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Indiana, 70 procent z 2453 ankietowanych kobiet stwierdziło, że lubrykant sprawia, że ​​seks jest przyjemniejszy. Carli Blau - terapeuta zajmujący się seksem i relacjami z Nowego Jorku, potwierdza, że ​​„potrzeba lubrykantu nie oznacza, że ​​nie jesteś zainteresowany swoim partnerem”.

 

Pozbądźmy się więc idei, że jedyną oznaką podniecenia u kobiet jest „bycie mokrą” i zacznijmy ufać słowom naszego partnera.

 

 

Jaki typ kupić?

 

Robiąc zakupy, warto pomyśleć o różnych rodzajach lubrykantu, wybierając ten, który jest dla Ciebie najlepszy. Żele występują w różnych bazach: 

·      woda

·      silikon

·      hybryda, łącząca kilka z powyższych

 

 

 

Hybrydowe

 

Hybrydowe lubrykanty, takie jak System JO Classic Hybrid Lubricant 240 Ml, są często połączeniem wody i silikonu i zawierają elementy obu. Istnieje wiele różnych formuł, które idealnie odpowiadają Twoim potrzebom. 

 

Na bazie wody

 

Znane jako „uniwersalne” lubrykanty. Żele na bazie wody mogą być używane praktycznie w każdej czynności, jaka przyjdzie Ci do głowy, nawet w przypadku zabawek silikonowych. Lubrykanty na bazie wody są również bezpieczne do stosowania z prezerwatywami - zarówno lateksowymi, jak i nielateksowymi. Mogą też zmniejszyć ryzyko pęknięcia prezerwatywy.

 

 

Na bazie silikonu

 

… Będziesz chciał wypróbować lubrykant na bazie silikonu, który działa jak jedwabne prześcieradła na wrażliwych częściach ciała. Ponieważ silikon jest hipoalergiczny, większość ludzi nie odczuje żadnej reakcji. Ten rodzaj lubrykantu wytrzymuje też dłużej niż inne.

 

Kiedy Kathryn, 27-latka, która wypróbowała kilka rodzajów lubrykantów, eksperymentowała z seksem pod prysznicem, przyjrzała się lubrykantom na bazie silikonu. „To sprawia, że ​​doświadczenie jest znacznie przyjemniejsze, ponieważ woda zazwyczaj zmywa wszystko inne” - mówi.

 

Jedyny minus? Silikon w żelu może uszkodzić powierzchnię silikonowych zabawek. Kiedy to się stanie, twoje zabawki stają się mniej higieniczne, ponieważ powoduje to otarcia w silikonie, w których mogą rozwijać się bakterie.

 

Jeśli dzielisz się zabawkami erotycznymi lub używasz ich z więcej niż jednym partnerem, pamiętaj, aby podczas zabawy zabawkami używać lubrykantu na bazie wody, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Na szczęście lubrykanty na bazie silikonu są bezpieczne w użyciu z prezerwatywami.

 

 

Naturalny lubrykant

 

Martwisz się, jakie dokładnie składniki znajdują się w lubrykantach? Naturalne lubrykanty pojawiały się w ciągu ostatnich kilku lat, chociaż wciąż toczy się debata na temat tego, co naprawdę oznacza „naturalny lubrykant”.

Zasadniczo szukaj produktów, które mają niewielką liczbę składników na swojej liście. 

 

Nie bój się i eksperymentuj z różnymi lubrykantami! Znajdź idealny dla siebie i Twojego partnera na FunNight.eu! 

 

Komentarze

Brak komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password