Wszystko, co musisz wiedzieć o robieniu loda - 37 wskazówek! Cz. 4

person Wysłane przez: Anastazja list W: FunNight Na: comment Komentarz: 0 favorite Hit: 93

Wszystko, co musisz wiedzieć o robieniu loda - 37 wskazówek!

Cz. 4

 

20. Penis nie ma gałek ocznych i nie potrafi odróżnić tylnej części gardła od podniebienia.

Wszystkie śliskie powierzchnie wewnątrz ust są w zasadzie takie same. Oczywiście z wyjątkiem zębów. Dlatego nie przejmuj się ani trochę, jeśli nie masz „głębokiego gardła”! On i tak prawdopodobnie nie odczuje różnicy.

 

21. Każdy, kto WYMAGA lodzika, prawie na pewno nie jest wart chwili twojego czasu.

Tak, to powinno być oczywiste, ale i tak to powiem: nikt nie powinien nigdy żądać od ciebie ani wymuszać od ciebie żadnego aktu seksualnego, dotyczy to również obciągania. Niektórzy ludzie mają w głowie ten (błędny i całkowicie fałszywy) pomysł, że zasługują na seks oralny. Haha, nie. Jeśli ktokolwiek mówi, że potrzebuje loda, nie krępuj się powiedzieć, że potrzebujesz spotykać się z ludźmi, którzy nie są dupkami.

 

22. To nie jest fantazyjny masaż w spa i dlatego nie musi się o nich martwić.

Słyszałeś kiedyś o czymś, co nazywa się skupieniem zmysłów? Jest to technika terapii seksualnej, w której koncentrujesz się na dotyku i fizycznej przyjemności, jaką ci on daje, i możesz jej całkowicie użyć, aby złagodzić lęk przed obciąganiem. Zasadniczo zamiast robić to, co myślisz, że powinnaś zrobić, aby Twojemu facetowi się podobało, zastosuj techniki obciągania, które są dla ciebie fajne i ekscytujące. Seks oralny nie musi być tak jednostronny, jak mówi jego reputacja. Rób to, na co sama masz ochotę. 

 

23. Penis nie jest pochwą i nie zmoczy się sam.

Co prawda jest ejakulat, ale to jest jak lekki deszcz, a odpowiedni lodzik zwykle wymaga dużej ulewy. Albo weź trochę lubrykantu, który nie smakuje jak torba na wynos, albo napij się wody i bądź przygotowana na użycie całej plwociny, jaką jesteś w stanie wyprodukować. 

 

24. W filmach, programach telewizyjnych i czymkolwiek innym, jedyną pozycją obciągania, jaką kiedykolwiek przedstawiano, jest kobieta klęcząca, kiwająca głową w przód i w tył, podczas gdy mężczyzna stoi dumnie jak posągowy grecki bóg. To jest tak rzadkie w życiu realnym! Nie musisz inwestować w nakolanniki! Po prostu wejdź na łóżko i zrób to w pozycji leżącej. To jest wygodniejsze.

 

25. Nie musisz połykać, a potem chichotać i mówić: „OMG, fajnie jest połknąć Twoją gorącą, spermę. Naprawdę bardzo to kocham!”

Poza tym po prostu nie musisz w ogóle połykać. Osoba, której penisa ssiesz, nie będzie na ciebie krzyczeć i wrzeszczeć, jeśli wyrzucisz jego spermę do serwetki, filiżanki lub czegoś podobnego. 

 

26. Twoje ręce mogą się przydać, gdy usta potrzebują trochę pomocy.

Przeciętny penis ma około 16 cm (gdy jest twardy). Nie mierzyłem wnętrza ust, ale jestem prawie pewien, że między moimi ustami a tylną częścią gardła nie ma 16 cm przestrzeni. I nie ma mowy, żebym radził sobie z wpychaniem penisa do przełyku i wiem, że to nie jest tylko mój problem. Jeśli nie mieścisz całego penisa w ustach i gardle, po prostu zmieść tyle, ile możesz, a resztę obejmij dłońmi. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu FunNight.eu!

 

Komentarze

Brak komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password